Aandacht

Het nieuwe schoolreglement staat online:

schoolreglement 2021 - 2022 

infoboekje 2021 - 2022

 

Wet op de privacy:

Privacywet

 

FRUIT OP SCHOOL 2019 - 2020

 

 

"FRUIT OP SCHOOL"

 'oog voor lekkers' 

elke woensdag vanaf oktober

seizoenskalender

 

warme maaltijden

Het menu van de warme maaltijden staat online.

U kan het bekijken via Info - warme maaltijden of hier.

nieuwe inschrijvingen

Heb je interesse in onze school?
Steeds welkom!

Klik hier voor meer info.

 

 

jaarthema

Een nieuw schooljaar … een nieuw jaarthema!

 H6 kleurt je dag

 

 

 

 

 

 

 

Welkom op onze website

 

 Interesse in onze school?

Neem gerust vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie en inschrijvingen.

 

 

Tweede graad op stap juni 2021

Als afsluiter van het schooljaar ging de tweede graad maar al te graag eens op stap. Het vierde leerjaar bezocht het vernieuwde Speelbos in de Gavers. Ze maakten enkele toffe kampen en genoten van kringspelletjes. De leerlingen van het derde leerjaar moesten tonen dat ze konden samenwerken tijdens de zwemles. Na een gezellige picknick en een lekker ijsje trokken we richting het WoWpark! We beklommen de hindernissen, sprongen (of vielen) in het water, hielpen elkaar terug op het droge, maakten veel plezier en genoten met volle teugen van het avontuur!