Inschrijvingen 2020 - 2021

Geen maximumcapaciteit

 

Voor de inschrijvingen van het schooljaar 2020 - 2021 zal geen rekening gehouden worden met de maximumcapaciteit aan leerlingen en kleuters die enkele jaren geleden voor onze school werd vastgelegd.

Er kunnen dus (op basis van capaciteit) geen kinderen geweigerd worden. Ook de inschrijvingsdata die in het infoboekje vermeld staan, vervallen.

 Lees meer

Leerwandeling derde leerjaar

Tijdens onze leerwandeling bekeken we de verschillende functies van gebouwen in onze schoolomgeving. Er zijn gebouwen waar mensen wonen, werken en zich ontspannen. We hielden even halt aan de achterkant van de Oude Cité, wandelden door de Molenwijk door naar de Bergstraat. Aan het Baljuwhuis genoten we ook even van de tuin. Nadien passeerden we heel wat winkels op het Marktplein. En dat allemaal met een stralende zon erbij!