Inschrijvingen 2019 - 2020

Geen maximumcapaciteit

 

Voor de inschrijvingen van het schooljaar 2019-2020 zal geen rekening gehouden worden met de maximumcapaciteit aan leerlingen en kleuters die enkele jaren geleden voor onze school werd vastgelegd.

Er kunnen dus (op basis van capaciteit) geen kinderen geweigerd worden. Ook de inschrijvingsdata die in het infoboekje vermeld staan, vervallen.

 Lees meer

Hoekenwerk techniek

Als voorbereiding op de OVSG-proef techniek, konden onze leerlingen allerhande activiteiten uitproberen rond techniek. We leerden een elektrische stroomkring in serie en in parallel maken en maakten zelf een schakelaar. Sommigen gingen aan de slag in de keuken en maakten heerlijke cupcakes met amandelpoeder. Volgende keer schuiven de groepjes door, zodat elke leerling alle activiteiten kan uitproberen.