Inschrijvingen 2019 - 2020

Geen maximumcapaciteit

 

Voor de inschrijvingen van het schooljaar 2019-2020 zal geen rekening gehouden worden met de maximumcapaciteit aan leerlingen en kleuters die enkele jaren geleden voor onze school werd vastgelegd.

Er kunnen dus (op basis van capaciteit) geen kinderen geweigerd worden. Ook de inschrijvingsdata die in het infoboekje vermeld staan, vervallen.

 Lees meer

Kleuters en leerlingen openen nieuw speeltoestel!

20 november, voor onze leerlingen een dag om nooit te vergeten want het nieuwe speeltoestel werd officieel in gebruik genomen. In aanwezigheid van enkele leden van de ouderraad, de gulle schenkers, werd het lint doorgeknipt door de oudste en jongste leerlingen van de school. Twee geluksvogels mochten nadien ook het toestel inglijden. Op het einde van de schooldag mochten alle kleuters voor de eerste keer genieten van het  nieuwste speeltje. Met deze mooie Elfenburcht hebben de kinderen zeker nog veel speelplezier in het verschiet.